BORN PRETTY STORE : Acrylic system.

20:56:00


Witajcie !

Wracam po długiej nieobecności, która była spowodowana brakiem czasu oraz dostępem do internetu. Mam przez to wiele zaległości, ale postaram się je jak najszybciej nadrobić!


A więc tak, dzisiaj mam dla Was recenzję proszku akrylowego od BORN PRETTY STOTRE.
Akryl znajdziecie TUTAJ  na stronie sklepu BORN PRETTY STORE . Regularna cena produktu to 2.99$, ale BPS często ma promocje, więc można go kupić tajniej, jak i również skorzystać z mojego kodu, który daje Wam 10% zniżki na produkty w regularnej cenie.

Produkt jest pojemności 30g, znajduje się w białym, plastikowym słoiczku. Oprócz standardowego zakręcanego wieczka, był zabezpieczony również cienką nakładką. Wybrałam proszek w wersji CLEAR. Jest bezwonny, świetnie się łączy z liquidem. Ogólnie jak za taką cenę, nadaje się dla początkujących, więc każdy kto chce spróbować swoich sił w metodzie akrylowej, bez wahania może na początek wybrać ten proszek :)


Na koniec chciałabym wspomnieć o tym, że możecie skorzystać z kodu FKSQ10, daje Wam 10% rabatu na produkty w cenie regularnej na stronie sklepu BORN PRETTY STORE . Wysyłka nierejestrowana jest darmowa. Jeżeli chcecie zobaczyć również inne produkty do zdobień, to zapraszam TUTAJ- nail art.
 

You Might Also Like

0 komentarze

Cieszę się bardzo, że jesteście cały czas ze mną i moim blogiem. Dziękuję Wam za to ! Doceniam każdy ślad, który pozostawiacie po sobie, to że informujecie mnie o tym co się podoba, a co nie :) Każde słowo krytyki, mobilizuje mnie do tego aby naprawiać swoje błędy :)
Pozdrawiam serdecznie :)

PS. Jeżeli mnie obserwujesz lub poszły od Ciebie kliknięcia w linki, to poinformuj mnie o tym - ODWDZIĘCZĘ SIĘ :)

Born Pretty Store

Lady Queen

BangGood.com