BORN PRETTY STORE : Stamping plate BP-L010.

21:12:00
Witajcie!

Tym razem również recenzja nie-lakierowa :) Mam dla Was cudowną płytkę od BPS, na widok, której aż oczy mi się błyszczą! Jak tylko miałam możliwość wyboru produktów do testów, od razu padło na tę genialną płytkę. Najbardziej urzekł mnie w niej, wzór łapacza snów, ponieważ bardzo lubię ten motyw na paznokciach. Jest to płytka z wzorkami azteckimi, indiańskimi oraz tribalami . Na moich paznokciach znalazło się oczywiście więcej wzorków, wykonałam z nimi dla Was dwie propozycje mani.
Zapraszam do dalszej części...


Płytka nosi numer BP-L010, znajdziecie ją TUTAJ na stronie sklepu BORN PRETTY STORE . Jej cena regularna to 5.99$, ale BPS często ma na płytki promocje, więc można ją 'dorwać' za grosze, jak i również skorzystać z mojego kodu, który daje Wam 10% zniżki na produkty w regularnej cenie.


Płytka jest zapakowana w piękne "etui" ozdobione cudownymi wzorami. Zabezpieczona była tradycyjnie niebieską folią.
Na płytce znajduje się 21 wzorków, z czego 14 jest na całe pazurki a 7 jest mniejszych. Jeżeli chodzi o samą płytkę, to nie mam żadnych zastrzeżeń. Wzorki są dosyć głęboko wyryte, więc nie ma żadnych problemów przy nabieraniu ich na stempel. Na pewno wzorki z tej płytki będą często gościły na moich  pazurkach :) Bardzo polubiłam tę płytkę :)
Na koniec chciałabym wspomnieć o tym, że możecie skorzystać z kodu FKSQ10, daje Wam 10% rabatu na produkty w cenie regularnej na stronie sklepu BORN PRETTY STORE . Wysyłka nierejestrowana jest darmowa. Jeżeli chcecie zobaczyć również inne produkty do zdobień, to zapraszam TUTAJ- nail art . 

You Might Also Like

5 komentarze

  1. Ładnie :) Przed chwilą też umieściłam post z tą płytka w roli głównej :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Wzory są mistrzowskie, bardzo mi się podobają :D

    OdpowiedzUsuń
  3. Pomarańczowe bardzo mi się podobają

    OdpowiedzUsuń

Cieszę się bardzo, że jesteście cały czas ze mną i moim blogiem. Dziękuję Wam za to ! Doceniam każdy ślad, który pozostawiacie po sobie, to że informujecie mnie o tym co się podoba, a co nie :) Każde słowo krytyki, mobilizuje mnie do tego aby naprawiać swoje błędy :)
Pozdrawiam serdecznie :)

PS. Jeżeli mnie obserwujesz lub poszły od Ciebie kliknięcia w linki, to poinformuj mnie o tym - ODWDZIĘCZĘ SIĘ :)

Born Pretty Store

Lady Queen

BangGood.com