LADY QUEEN | Ring

13:43:00


Hej :)
Dzisiejszego dnia przychodzę do Was z czymś innym niż zawsze. Jest to coś z biżuterii, a dokłądniej pierścionek od Lady Queen, który mogłam wybrać w ramach współpracy. 

Pierścionek dostępny jest TUTAJ w bardzo niskiej cenie, bo za 0.88$. Zapakowany przyszedł w maleńkim woreczku. Wybrałam go w rozmiarze S, ponieważ mam bardzo chude palce i ciężko jest żeby dopasować mi jakikolwiek pierścionek. Myślałam, że ten też nie będzie mi pasował, ale się myliłam, jest w idealnym rozmiarze :) 
Ogólnie Chińska biżuteria niejednemu kojarzy się z tandetą i badziewiem. Ten pierścionek moze i jest wykonany z jakiegoś metalu, a dokładniej ze stopu żelaza, ale jest to zrobione solidnie. Oczko jest wklejone dosyć mocno, więc nie odpadnie. Pierścionek nosiłam kilka dni i wiem, że jest świetnie zrobiony :) Myślę, ze często będzie się pojawiał na blogu przy prezentacji zdobień paznokci :)

Buziaki :* Na koniec chciałabym wspomnieć o tym, że możecie skorzystać z kodu KXLC15, daje Wam 15% rabatu na produkty w cenie regularnej na stronie sklepu Lady Queen . Wysyłka nierejestrowana jest darmowa. 


 

***

Bardzo proszę o klikanie w linki pod zdjęciami (Was nic to nie kosztuje, a mi ogromnie pomaga, bloggerki, które współpracują z dresslink.com wiedzą jak ważne są kliknięcia w linki ubrań :) ) : 

^                ^
|                  |
( kliknij w link)

You Might Also Like

7 komentarze

Cieszę się bardzo, że jesteście cały czas ze mną i moim blogiem. Dziękuję Wam za to ! Doceniam każdy ślad, który pozostawiacie po sobie, to że informujecie mnie o tym co się podoba, a co nie :) Każde słowo krytyki, mobilizuje mnie do tego aby naprawiać swoje błędy :)
Pozdrawiam serdecznie :)

PS. Jeżeli mnie obserwujesz lub poszły od Ciebie kliknięcia w linki, to poinformuj mnie o tym - ODWDZIĘCZĘ SIĘ :)

Born Pretty Store

Lady Queen

BangGood.com