REMOVER Z LANOLINĄ | Allepaznokcie.pl

11:51:00


Hej!
Tym razem mam dla Was recenzję płynu do usuwania paznokci żelowych i hybrydy. Jeżeli jesteście ciekawe czy produkt się sprawdził to zapraszam serdecznie do dalszej części. Spokojnie dzisiejszy post będzie krótszy od poprzedniego :) 

Co prawda preparat zastosowałam nie na pazurkach żelowych, a akrylowych lecz sprawdził się świetnie. Po 15. minutach od nałożenia, ściągnęłam folię aluminiową i nasączony wacik aby usunąć masę akrylową, myślałam, że produkt sobie nie poradzi, ale ... akryl był idealnie rozpuszczony i bez problemu, bez żadnych uszkodzeń paznokci, mogłam go odsunąć drewnianym patyczkiem. Myślę, że produkt jest godny polecenia i warto spróbować :) Niestety nie mam zdjęć z procesu usuwania masy akrylowej, ponieważ robiłam to .. w nocy a mój aparat nie jest tak dobry aby robić zdjęcia o tej porze dnia ;) 

Buziaki :*

Produkt otrzymałam w ramach współpracy, jednak nie miało to wpływu na moją opinię.

 

You Might Also Like

1 komentarze

  1. Ja mam uraz do hybryd i żeli. Strasznie poniszczyły mi paznokcie...Może znasz jakąś dobrą odżywkę? :)

    Zapraszam do mnie,będę wdzięczna za kliknięcia w linki. :)
    http://evelinololove.blogspot.com/2015/09/lista-zyczen-dresslink.html

    OdpowiedzUsuń

Cieszę się bardzo, że jesteście cały czas ze mną i moim blogiem. Dziękuję Wam za to ! Doceniam każdy ślad, który pozostawiacie po sobie, to że informujecie mnie o tym co się podoba, a co nie :) Każde słowo krytyki, mobilizuje mnie do tego aby naprawiać swoje błędy :)
Pozdrawiam serdecznie :)

PS. Jeżeli mnie obserwujesz lub poszły od Ciebie kliknięcia w linki, to poinformuj mnie o tym - ODWDZIĘCZĘ SIĘ :)

Born Pretty Store

Lady Queen

BangGood.com