137 hellrosa [prezentacja] | BORN PRETTY STORE BP-W10

19:17:00

Tym razem nie będę opisywać Wam kolejnego z lakierów Sensique, ponieważ ma on takie same właściwości jak jego poprzednicy. Skupię się na naklejkach wodnych od sklepu internetowego Born Pretty Store. 

SENSIQUE FRENCH 137 hellrosa

BP-W10

Naklejki otrzymujemy na tekturce w foliowym opakowaniu, w którym znajduje się 20 sztuk całopaznokciowych wzorów (20 oczywiście po rozcięciu ich na osobno), noszą one nazwę od BP-10, znajdziecie je TUTAJ na stronie sklepu BORN PRETTY STORE . Cena regularna to 2.99$, ale BPS często ma promocje, więc można je 'dorwać' za grosze, jak i również skorzystać z mojego kodu, który daje Wam 10% zniżki na produkty w regularnej cenie.


Piękności te, możemy bez problemu dopasować do swoich pazurków. Są one świetnym urozmaiceniem zwykłego, nudnego kolorku. Myślę, że znajdą one wiele zwolenniczek ze względu na słodkie wzorki :)Na koniec chciałabym wspomnieć o tym, że możecie skorzystać z kodu FKSQ10, daje Wam 10% rabatu na produkty w cenie regularnej na stronie sklepu BORN PRETTY STORE . Wysyłka nierejestrowana jest darmowa. Jeżeli chcecie zobaczyć również inne produkty do zdobień, to zapraszam TUTAJ- nail art .


You Might Also Like

8 komentarze

Cieszę się bardzo, że jesteście cały czas ze mną i moim blogiem. Dziękuję Wam za to ! Doceniam każdy ślad, który pozostawiacie po sobie, to że informujecie mnie o tym co się podoba, a co nie :) Każde słowo krytyki, mobilizuje mnie do tego aby naprawiać swoje błędy :)
Pozdrawiam serdecznie :)

PS. Jeżeli mnie obserwujesz lub poszły od Ciebie kliknięcia w linki, to poinformuj mnie o tym - ODWDZIĘCZĘ SIĘ :)

Born Pretty Store

Lady Queen

BangGood.com