Nowości kosmetyczne Drogerii Natura(29.10) - informacja prasowa.

16:41:00

Nowości kosmetyczne w Drogeriach Natura
Jesień w pełni w szafach kosmetycznych marki Sensique i My Secret. Najnowsza kolekcja Sensique Color & Nude Lip Gloss, to przekrój piętnastu jesiennych barw błyszczyków nawilżających usta. Marka proponuje także zestawy cieni do powiek i brwi w 10 kompozycjach kolorystycznych dla kobiet w każdym wieku. Najnowsza maskara do rzęs od My Secret o wyjątkowych właściwościach powiększających oczy pozwoli idealnie wykończyć jesienny makijaż. Produkty będą dostępne od 29 października wyłącznie w Drogeriach Natura.
SENSIQUE COLOR LIP GLOSS

Nowe błyszczyki do ust serii Sensique Color, które nawilżają i pielęgnują usta nadając im piękny kolor i lustrzany połysk. Produkt dostępny w dziesięciu kolorach:Pojemność 7 ml. Cena 8,99 zł.

SENSIQUE NUDE LIP GLOSS
Błyszczyki do ust w odcieniach nude. Nawilżają i pielęgnują usta nadając im lustrzany połysk. Dostępnych 5 kolorów:
Pojemność 7 ml. Cena 8,99 zł.
SENSIQUE TRENDY EYESHADOWS
Aksamitne, poczwórne cienie do powiek o wyjątkowej formule pozwalającej na wykonanie perfekcyjnego makijażu. Ich intensywne, świetliste kolory utrzymują się na powiekach przez wiele godzin.
Waga 10g. Cena 9,99 zł.
Produkt dostępny w 9 kompozycjach kolorystycznych:

MY SECRET LOOK AT ME EXTRA LASH & VOLUME MASCARA
Mascara nowej generacji, która wielokrotnie zwiększa objętość rzęs! Silikonowa szczoteczka perfekcyjne rozczesuje, pogrubia i wydłuża rzęsy oraz gwarantuje lśniący i wyjątkowo czarny kolor.
Pojemność 10 ml. Cena 11,99 zł.
SENSIQUE TRENDY EYEBROW PALETTE
Zestaw cieni do stylizacji brwi. Pozwala na naturalne podkreślenie brwi. Kolory można mieszać w celu uzyskania pożądanego efektu, stosowane na mokro zwiększają intensywność krycia.
Waga 7 g. Cena 9,99 zł.

You Might Also Like

4 komentarze

Cieszę się bardzo, że jesteście cały czas ze mną i moim blogiem. Dziękuję Wam za to ! Doceniam każdy ślad, który pozostawiacie po sobie, to że informujecie mnie o tym co się podoba, a co nie :) Każde słowo krytyki, mobilizuje mnie do tego aby naprawiać swoje błędy :)
Pozdrawiam serdecznie :)

PS. Jeżeli mnie obserwujesz lub poszły od Ciebie kliknięcia w linki, to poinformuj mnie o tym - ODWDZIĘCZĘ SIĘ :)

Born Pretty Store

Lady Queen

BangGood.com