IBD top coat | Born Pretty Store

14:49:00


Od jakiegoś czasu zajmuję się stylizacją paznokci metodą żelową, więc testuję różne top coat'y. Sprawdzam czy dany produkt ładnie nabłyszczy żel lub hybrydę. Na stronie Born Pretty Store postanowiłam wybrać właśnie nawierzchniowy preparat i sprawdzić czy "chiński" produkt będzie dobrej jakości. Czy się sprawdził ? Zapraszam do dalszej części.
Top coat sprawdził się u mnie świetnie! Nawet lepiej niż kilka testowanych przed nim. Daje piękne błyszczące wykończenie i takiej delikatnie gumowej powierzchni. Nie ma na nim żadnych zarysowań nawet po dłuższym noszeniu na pazurkach. Noszę go aktualnie na hybrydzie - również z BPS, i robiąc klientce paznokcie, trochę sobie po swoich paznokciach przejechałam pilniczkiem i powiem Wam, że na początku były jakieś małe ryski, ale teraz nie ma kompletnie żadnej. Absolutnie nie zmienia kolorku ani żelu, ani hybrydy. Ogromnie jestem z niego zadowolona!

Top coat znajdziecie TUTAJ  na stronie sklepu BORN PRETTY STORE . Regularna cena preparatu to 8.39$, ale BPS często ma promocje, więc można go kupić tajniej, jak i również skorzystać z mojego kodu, który daje Wam 10% zniżki na produkty w regularnej cenie.


Na koniec chciałabym wspomnieć o tym, że możecie skorzystać z kodu FKSQ10, daje Wam 10% rabatu na produkty w cenie regularnej na stronie sklepu BORN PRETTY STORE . Wysyłka nierejestrowana jest darmowa. Jeżeli chcecie zobaczyć również inne produkty do zdobień, to zapraszam TUTAJ- nail art .
You Might Also Like

0 komentarze

Cieszę się bardzo, że jesteście cały czas ze mną i moim blogiem. Dziękuję Wam za to ! Doceniam każdy ślad, który pozostawiacie po sobie, to że informujecie mnie o tym co się podoba, a co nie :) Każde słowo krytyki, mobilizuje mnie do tego aby naprawiać swoje błędy :)
Pozdrawiam serdecznie :)

PS. Jeżeli mnie obserwujesz lub poszły od Ciebie kliknięcia w linki, to poinformuj mnie o tym - ODWDZIĘCZĘ SIĘ :)

Born Pretty Store

Lady Queen

BangGood.com