VIP Shellac - hybryda z Born Pretty Store

17:01:00


Hybryd mam mało w swojej kolekcji - przeważają kolorowe żele, więc postanowiłam przetestować jedną ze sklepu BPS. Jest to hybryda, która zmienia swój kolor pod wpływem temperatury. Czy rzeczywiście jest inny kolor gdy jest zimno, a inny gdy jest ciepło ? O tym w dalszej części.Otrzymujemy produkt zamknięty w czarnej, szklanej buteleczce z czarną, matową nakrętką. Hybrydy mamy 10 ml. Producent obiecuje nam, że hybryda będzie zmieniała swój kolor zależnie od temperatury. Rzeczywiście lakier zmienia swoją barwę. Kiedy jest zimno ma mocny, głęboki kolor kobaltu, a kiedy jest zimno robi się mleczny. Niestety na zdjęciach nie zobaczycie różnicy między kolorami, ponieważ zdjęcia robiłam w ogrodzie, a jak wiadomo, teraz pogoda nas nie rozpieszcza i możecie zobaczyć piękny kolor, który pojawia się gdy jest zimno :) 
Produkt fajnie utrzymuje się na paznokciach, nie odpryskuje podczas noszenia na paznokciach. Malując nim płytkę nie stwarza żadnych problemów, dzięki szerokiemu pędzelkowi nakłada się bardzo wygodnie.

Hybrydę znajdziecie TUTAJ  na stronie sklepu BORN PRETTY STORE . Regularna cena preparatu to 8.92$, ale BPS często ma promocje, więc można go kupić tajniej, jak i również skorzystać z mojego kodu, który daje Wam 10% zniżki na produkty w regularnej cenie.
Na koniec chciałabym wspomnieć o tym, że możecie skorzystać z kodu FKSQ10, daje Wam 10% rabatu na produkty w cenie regularnej na stronie sklepu BORN PRETTY STORE . Wysyłka nierejestrowana jest darmowa. Jeżeli chcecie zobaczyć również inne produkty do zdobień, to zapraszam TUTAJ- nail art .

You Might Also Like

7 komentarze

Cieszę się bardzo, że jesteście cały czas ze mną i moim blogiem. Dziękuję Wam za to ! Doceniam każdy ślad, który pozostawiacie po sobie, to że informujecie mnie o tym co się podoba, a co nie :) Każde słowo krytyki, mobilizuje mnie do tego aby naprawiać swoje błędy :)
Pozdrawiam serdecznie :)

PS. Jeżeli mnie obserwujesz lub poszły od Ciebie kliknięcia w linki, to poinformuj mnie o tym - ODWDZIĘCZĘ SIĘ :)

Born Pretty Store

Lady Queen

BangGood.com