Eyeliner w żelu.

22:11:00


Witajcie!
Eyeliner to chyba jeden z najpopularniejszych i najczęściej używanych kosmetyków do makijażu oczu. Dzięki niemu możemy sprawić, że nasza powieka będzie prezentowała się świetnie w ciągu dnia. Dzisiaj zatem, pokażę Wam żelowy eyeliner od ladyqueen.com . Zapraszam dalej.W zestawie otrzymujemy 5. gramowy słoiczek z produktem oraz maleńki pędzelek, który niestety nie przyda nam się do robienia kreski za powiece. Teoretycznie jest to kosmetyk wodoodporny, ale tylko teoretycznie, Niestety użyty sam na powiece potrafi się odbijać, lecz jako baza pod płynny eyeliner nadaje się świetnie. Kreska jest bardziej intensywna i dłużej trzyma się na oku. Jeżeli miałabym go drugi raz zamówić, to bez wahania bym to zrobiła ze względu na to, że uwielbiam go w roli bazy.
Dostępny jest TUTAJ w cenie 3.52$.
Na koniec chciałabym wspomnieć o tym, że możecie skorzystać z kodu KXLC15, daje Wam 15% rabatu na produkty w cenie regularnej na stronie sklepu Lady Queen . Wysyłka nierejestrowana jest darmowa. 


You Might Also Like

2 komentarze

  1. Wygląda bardzo fajnie, jednak ja na co dzień używam eyelinera w kałamarzu, a na imprezy żelowy Maybelline. ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. ja najczęściej nie używam eyelinera;)

    OdpowiedzUsuń

Cieszę się bardzo, że jesteście cały czas ze mną i moim blogiem. Dziękuję Wam za to ! Doceniam każdy ślad, który pozostawiacie po sobie, to że informujecie mnie o tym co się podoba, a co nie :) Każde słowo krytyki, mobilizuje mnie do tego aby naprawiać swoje błędy :)
Pozdrawiam serdecznie :)

PS. Jeżeli mnie obserwujesz lub poszły od Ciebie kliknięcia w linki, to poinformuj mnie o tym - ODWDZIĘCZĘ SIĘ :)

Born Pretty Store

Lady Queen

BangGood.com