Manicure hybrydowy | Born Pretty Store

22:40:00


Witajcie!

W dzisiejszym poście chciałabym pokazać Wam zawartość paczuszki od internetowego sklepu Born Pretty Store.Otrzymujemy produkt zamknięty w czarnej, szklanej buteleczce z czarną, matową nakrętką. Hybrydy mamy 10 ml. Producent obiecuje nam, że hybryda będzie zmieniała swój kolor zależnie od temperatury. Rzeczywiście lakier zmienia swoją barwę. Kiedy jest zimno ma mocny, głęboki kolor pomarańczowy, a kiedy jest ciepło robi się żółty. Na zdjęciu możecie zobaczyć przejście koloru.
Produkt fajnie utrzymuje się na paznokciach, nie odpryskuje podczas noszenia na paznokciach. Malując nim płytkę nie stwarza żadnych problemów, dzięki szerokiemu pędzelkowi nakłada się bardzo wygodnie.

Hybrydę znajdziecie TUTAJ  na stronie sklepu BORN PRETTY STORE . Regularna cena preparatu to 7.27$, ale BPS często ma promocje, więc można go kupić tajniej, jak i również skorzystać z mojego kodu, który daje Wam 10% zniżki na produkty w regularnej cenie.
Hybrydy BP. Wybrałam do przetestowania w kolorze butelkowym oraz fioletowym z kocim okiem. Pojemność buteleczki to 10ml, więc jest dosyć sporo produktu, znajdziemy go TUTAJ(zielony) w cenie 6.58$ i TUTAJ(kocie oko) w cenie 6.99$. 
Cena jak i pojemność zachęcają do zakupu, ale czy warto ? Odpowiadam: warto. Hybrydy są naprawdę dobre jakościowo, świetnie się nakładają, nie filcują się w lampie jak to czasem bywa z tego typu produktami i trzymają długo. Osobiście noszę lakiery żelowe na paznokciach najdłużej dwa tygodnie i tak również noszone były i te, cały ten czas do momentu zdejmowania, trzymały się bez żadnych odprysków!


You Might Also Like

5 komentarze

  1. Urzekły mnie wszystkie kolorki !!! Cudne sà 😍

    OdpowiedzUsuń
  2. kolorki ładne ale na moich pazurkach dłużej niż tydzień trzymają się tylko lakiery semilaca :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Śliczne przejście ma ten lakier ;)

    OdpowiedzUsuń

Cieszę się bardzo, że jesteście cały czas ze mną i moim blogiem. Dziękuję Wam za to ! Doceniam każdy ślad, który pozostawiacie po sobie, to że informujecie mnie o tym co się podoba, a co nie :) Każde słowo krytyki, mobilizuje mnie do tego aby naprawiać swoje błędy :)
Pozdrawiam serdecznie :)

PS. Jeżeli mnie obserwujesz lub poszły od Ciebie kliknięcia w linki, to poinformuj mnie o tym - ODWDZIĘCZĘ SIĘ :)

Born Pretty Store

Lady Queen

BangGood.com