Produkty do stylizacji paznokci marki LU Cosmetics

12:45:00


Witajcie! Tym razem chciałabym podzielić się z Wami moją opinią na temat nowych lakierów hybrydowych, które niedawno pojawiły się na ryku polskim. 

O marce LU :
LU Professionali Cosmetics to na polskim rynku nowa marka kosmetyków, która szybko opanowała rynki europejskie przekonując do siebie swąwysoką jakością. Specjalnością firmy LU Professionali Cosmetics jest przede wszystkim stylizacja paznokci oraz produkty do domowego SPA. Marka LU Professionali Cosmetics to wynik ciężkiej pracy biologów i kosmetologów, dla których wygląd dłoni i paznokci to rzecz priorytetowa.
Nasza oferta stworzona została dla profesjonalistów, którzy zyskują stały dostęp online do naszych produktów. Swoją ofertą wspieramy stylistów paznokci oraz salony kosmetyczne dla których ważna jest niższa cena w stosunku do wysokiej jakości. Wysoka jakość naszych produktów z naszej oferty z pewnością zostanie doceniona przez Klientki, które raz spróbują produktów z naszej oferty.
Firma LU Professionali Cosmetics jest uznawana na świecieza ekspertów w dziedzinie stylizacji paznokci. Marka produktów LU Professionali Cosmetics tworzona jest z pasją przez miłośników stylizacji paznokci.

Lakiery Hybrydowe produkowane przez firmę LU Professionali Cosmetics słyną z trwałości oraz z szerokiej palety barw, w której każda Klientka znajdzie coś dla siebie. W naszej szerokiej ofercie można znaleźć lakiery hybrydowe neonowe stworzone dla Klientek, które od koloru swych paznokci oczekują czegoś więcej, hybrydy pastelowe, oraz hybrydy termiczne zmieniające swój kolor pod wpływem temperatury.
Dla Klientek, które potrzebują mocniejszego utwardzenia posiadamy również kolorowe żele do paznokci.
W naszej ofercie posiadamy również bazę pozwalającą na przedłużenie paznokci na szablonie lub uzupełnić niedoskonałości na naturalnej płytce przed nałożeniem koloru.
Dla kobiet, które chcą jeszcze bardziej się wyróżnić polecamy zdobienia paznokci wchodzące w skład szerokiej gamy produktów naszej firmy. Zdobienia paznokci wyróżniają i przyciągają wzrok.
Do przetestowania wybrałam dwa kolorki lakierów hybrydowych oraz top no wipe, jak  również dwa pyłki kameleony.

Kolory są cudne! Świetnie się rozprowadzają na naturalnej płytce paznokcia jak i na żelu. Dzięki swej odpowiedniej konsystencji nie zalewają skórek. Pięknie kryją przy dwóch warstwach. 

Pyłki trzeba wcierać tak jak efekt lustra w top bez warstwy dyspersyjnej. Często zdarza się, że lustro ściera się z końcówek paznokci, jednak pyłki kameleony firmy LU trzymają się cały miesiąc bez żadnych uszczerbków ! Czy polecam produkty LU ? Oczywiście, że tak! :) 





















You Might Also Like

5 komentarze

  1. Słyszałam o tej firmie, ale jeszcze nie jestem do końca przekonana do nich ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. To drugie zdobienie prześliczne! Podoba mi się u ciebie. Zostaję na dłużej :)

    OdpowiedzUsuń
  3. It looks not difficult but when we do it, I just feel like a mission impossible robe de mariée pas cher

    OdpowiedzUsuń

Cieszę się bardzo, że jesteście cały czas ze mną i moim blogiem. Dziękuję Wam za to ! Doceniam każdy ślad, który pozostawiacie po sobie, to że informujecie mnie o tym co się podoba, a co nie :) Każde słowo krytyki, mobilizuje mnie do tego aby naprawiać swoje błędy :)
Pozdrawiam serdecznie :)

PS. Jeżeli mnie obserwujesz lub poszły od Ciebie kliknięcia w linki, to poinformuj mnie o tym - ODWDZIĘCZĘ SIĘ :)

Born Pretty Store

Lady Queen

BangGood.com